Badania psychotechniczne Kielce
psychotesty
ul.Poleska 44

Umów badania 698 650 050

Połącz/umów badania 698 650 050

Badania psychologiczne przeprowadza
Anna Łuczak

To jak wyglądają badania psychotechniczne zależy od celu ,w jkim są wykonywane. Różnice zależą od tego ,co jest ważne przy wykonywaniu danej pracy ,czynnościach.

Poniżej przykładowy opis badań psychotechnicznych.

Psychotesty rozpoczynają się od rozmowy z psychologiem (jest to tzw. wywiad psychologiczny).W czasie takiej rozmowy psycholog transportu zbiera podstawowe informacje o osobie badanej. W dalszej części wykonujecie Państwo testy psychologiczne mające na celu określić Państwa osobwość, poziom funkconowania intelektualnego, umiejętnosć radzenia sobie w stresie.

Ostatni etap badań odbywa się na aparaturze pomiarowej (wcześniej jesteście Państwo zaznajamiani z jej działaniem).Po przeprowadzaonym badaniu wyniki są omawiane z Państwem i wydawane jest orzeczenie

Uwaga - na psychotesty należy przyjść wypoczętym ,w dobrym zdrowiu,wyspanym.Co najmniej dzień przed badaniami nie należy spożywać alkoholu lub innych środków o podobnym działaniu,które mogłyby niekorzystnie wpływać na przebieg badań psychotechnicznych.
Pamiętaj - na psychotesty zabierz ze sobą : dowód potwierdzający tożsamość, prawo jazdy (jeśli wykonujesz psychotesty dla kierowców), okulary lub soczewki (jeśli na co dzień używasz),skierowanie (jeśli takowe posiadasz).
Osoby potrzebujące fakturę powinny mieć ze sobą dane do jej wypisania